Nie przechowuje żadnych danych PII

Przechowuje wyłącznie skróty danych PII, co oznacza, że ​​z magazynu nie można wyodrębnić żadnych danych umożliwiających identyfikację.

Kompatybilny z MDB/API

Kompatybilny z klasycznymi automatami sprzedającymi obsługiwanymi przez MDB i inteligentnymi automatami sprzedającymi poprzez połączenie API

Nie jest wymagane tworzenie konta

Do ukończenia weryfikacji wieku wymagana jest twarz i dokument tożsamości. Nie trzeba pobierać żadnych aplikacji.

Plug & Play dla większości maszyn

Age Verifier instaluje się w mniej niż pięć minut. Wywierć cztery otwory według podanego szablonu, podłącz dwie wtyczki MDB i zasilacz.

Panel administracyjny klienta

Każdy klient ma dostęp do własnego panelu administracyjnego klienta, który zapewnia pełną kontrolę nad systemem.

 

25 sekund

 

 

Jest to  czas, jaki zajmuje weryfikacja wieku. Cały proces zakupu, łącznie z weryfikacją wieku, przy automacie może zająć mniej niż 60 sekund.

 

Po pomyślnej weryfikacji wieku produkt zostaje wydany przez automat.

Weryfikuj   dokument

Przekaż rozpoznawanie twarzy

Autoryzuj kartę kredytową 

Wybierz produkt

PROSTY I WYGODNY PROCES WERYFIKACJI  W 4 KROKACH

Moduł dodatkowej weryfikacji wieku przeznaczony jest dla automatów vendingowych, kas samoobsługowych, punktów odbioru i rynków samoobsługowych. Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe za pomocą biometrycznej/specjalnej kamery i skanowania dokumentów dokładniej weryfikują wiek klienta niż człowiek.

 

W pełni zautomatyzowane rozwiązanie do weryfikacji wieku dla automatów sprzedających. Age Verifier zawiera kamerę biometryczną i autorski skaner dokumentów, który pozwala na dwuetapowy proces weryfikacji, najbardziej odpowiedni do precyzyjnej, szybkiej i bezpiecznej weryfikacji wieku na miejscu w automacie. Zwiększ swoją sprzedaż dzięki produktom z ograniczeniami wiekowymi Zysk z produktów objętych ograniczeniami wiekowymi jest wyższy Nie zezwala na sprzedaż osobom nieletnim

Weryfikator wieku.

+48 570 468 000

biuro@jofemar.pl